MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13384046
nr 1338 4046
Byrå
1800-tal. Bredd: 96, djup: 46 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:38:09
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr